Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk

Preskočiť menu

Práca v skladoch vo Veľkej Británii spojená s intenzívnym 2-týždňovým kurzom anglického jazyka.

Pozícia: Pracovník v textilných skladoch
Lokalita: oblasť Lancashire – Anglicko, okolie Manchestru
Mzda:

7,20 GBP/hod – denná zmena (9,20 €/hod)
7,50 - 7,72 GBP/hod – nočná zmena (9,60 - 9,90 €/hod)

Mzda po 26-ich týždňoch (brutto):
7,72 GBP/hod – denná zmena (9,90 €/hod)
8,49 GBP/hod – nočná zmena (10,90 €/hod)

Nástupný termín: Ihneď, podľa dohody, celoročne
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer min. na 6 mesiacov
Jazykové požiadavky: Bez jazykových znalostí – podmienkou absolvovanie 2-týždňového jazykového kurzu.
Náplň práce:

Práca v internetovom textilnom sklade s oblečením, bižutériou, obuvou a inými módnymi doplnkami svetových módnych značiek. Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, jednotlivcov, páry, skupinky.

Práca v sklade:
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru hmotnosti 2 – 20 kg
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Jazykový kurz:

Hneď po príchode absolvujete dvojtýždňový intenzívny kurz AJ, zameraný hlavne na skladovú angličtinu – to zn. získate základné znalosti AJ, doplníte slovnú zásobu , naučíte sa základné vety v AJ a prejdete bezpečnostné aj organizačné pokyny v anglickom jazyku. Po absolvovaní kurzu je hneď garantovaná práca v jednom z textilných skladov.

Cena kurzu pre našich uchádzačov je len 130 GBP (platíte len 1/4 ceny, hodnota kurzu je 680 Eur –cena zahŕňa mzdu lektora, ubytovanie a pomôcky , toľko stoja aj podobné kurzy vo VB, ponúkané inými agentúrami, a bez garancie práce )!

Zvyšok ceny kurzu bude dotovaný zamestnávateľom, ako aj ubytovanie počas 2 týždňov výučby! Je potrebné vziať vreckové na čas výučby, čo je cca 80 GBP.

Cenu za kurz je možné uhradiť v hotovosti po príchode, príp. je možné túto sumu uhradiť z výplaty, po nastúpení do práce, v priebehu mesiaca – t.j. z týždennej výplaty Vám bude strhávane cca 32,5 GBP počas 4 týždňov.

Pracovný čas: - 12 hodinové pracovné zmeny (denná, nočná)
- rotujúce zmeny - 3 dni práce/3 dni voľno.
- Denné zmeny : od 06:00 do 18:00, nočné zmeny : od 18:00 do 06:00
- požaduje sa pracovať aj počas víkendu
- pracovná doba môže byť pozmenená podľa požiadaviek zamestnávateľa
- možnosť nadčasov podľa potreby
Pracovné oblečenie: - bezpečnostná obuv (topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou)
- čierne oblečenie (nohavice, rifle, tmavé legíny, čierne tričko, mikina bez kapucne)
- pracovná uniforma bude poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu
Ubytovanie:

Zabezpečené ešte pre Vašim príchodom do UK! Slovenský koordinátor pri ubytovaní. Je poskytnuté v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené /pračka, vysávač, chladnička / a zariadené moderným a novým nábytkom. Izby sú 1 - 2 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom , mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. V domoch je zabezpečené vykurovanie počas zimnej sezóny. Poplatok za ubytovanie je 65 GBP na týždeň a zahŕňa poplatky za energie /elektrina, plyn, voda / a Council tax / miestnu daň/. V prípade záujmu je možné mať ubytovanie v jednolôžkovej izbe za príplatok. Na všetkých domoch je bezplatný internet, poskytnutý ubytovacou spoločnosťou.

Po príchode hradíte sumu 255 GBP, v ktorej je zahrnuté :
- Admin fee 110 GBP – poplatok realitnej kancelárii za prípravu nájomnej zmluvy, odovzdanie domu a amortizáciu
- Predplatené nájomné na 2 týždne – 130 GBP
- Nový vankúš a paplón, protector na matrac v cene 15 GBP.

Je možné zakúpiť hneď po príchode v office ubytovacej spoločnosti UK SIM kartu ( 10 GBP za kartu s kreditom 15 GBP) - zamestnávateľ vyžaduje UK tel. číslo.

Taktiež ubytovacou spoločnosťou je poskytovaný bezplatný servis:
- Asistencia pri registrácii štartovacieho účtu.
- Asistencia pri registrácii National Insurance Number.

Strava: Zabezpečujete si a hradíte sami. Možnosť zakúpenia si bagiet, hamburgerov a iných polotovarov v miestnych automatoch v sklade. Mobilná kantína – možnosť zakúpenia teplej stravy počas týždňa.
Doprava: Letecky alebo autobusom, hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 70 do 150 EUR. Možnosť prepravy skupinky 9 pracovníkov busom individuálnym zvozom zo Slovenska, cena lístka od 100 GBP . Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do VB. Ponúkame asistenciu pri vyhľadaní vhodného spojenie po celej Veľkej Británii. Po príchode zabezpečené vyzdvihnutie a odvoz z letiska na ubytovanie za minimálny poplatok slovenským vodičom.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU

Navigačné menu

Získali sme:

TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265