Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk

Preskočiť menu

Veľká Británia, práca vo VB - Anglicko, Škótsko, Wales a Severné Írsko

Práca v skladoch v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku !

Všeobecné informácie

Jazyk: min. komunikatívna znalosť - pre-intermediate až intermediate.
Vek: 18-55 rokov, ponuka pre mužov, ženy, páry, skupinky
Náplň práce: Jedná sa o prácu v skladoch s rôznym sortimentom, väčšinou distribučné alebo textilné sklady. Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom.
Náplňou práce v potravinových distribučných skladoch je hlavne kontrola tovaru a skladových zásob, manipulácia s krabicami /nakladanie tovaru do klietok, práca s elektrickými vozíkmi LLOPT, expedícia tovaru, práca s ručným skenerom, práca s PC - vkladanie dát, manipulácia s tovarom (od 2-25 kg), etiketovanie. Práca je na zmeny - podľa objednávok možnosť pracovať aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky .
Náplňou práce v skladoch s textilom je práca s tovarom - domácimi potrebami, elektronikou , kusovým textilom a oblečením ako tričká, džínsy, spodná bielizeň a pod - distribúcia katalógového tovaru, príjem tovaru, príprava tovaru na ďalšiu expedíciu, práca s ručnými skenermi. Zhromažďovanie objednávok z katalógu na základe písomnej objednávky. Balenie tovaru podľa príslušnej objednávky a zadelenie pre konkrétneho odberateľa, kontrola skladu.
Dĺžka pobytu: min. 6 mesiacov
Platy: od 6,31 do 11,82 GBP/hod. Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne. Mzda podľa výkonu, preplácané nočné zmeny, nadčasy, sviatky.
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Veľkej Británie v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 50-70 GBP/týždeň.
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená. Možnosť stravovania v závodnej jedálni.
Termíny nástupov: Ihneď - každý deň dostávame nové ponuky.
Doba vybavovania: Od 3 dní do 1 týždňa.
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku:

1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv .
3. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Závody, fabriky - pomocné práce

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí neovládajú anglický jazyk alebo majú len základy AJ, majú záujem o manuálnu prácu a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách prax nie je podmienkou, po nástupe do zamestnania každý nový zamestnanec prejde školením.

Denne nám pribúdajú nové pozície. Umiestňujeme len uchádzačov, ktorí sú registrovaní v Aleku.

Jazyk: Postačujúce základy AJ, dostávame väčšinou ponuky kde nie je podmienkou ovládanie AJ.
Vek: 18 - 50 rokov, umiestnime mužov, ženy, páry, skupinky.
Pozície: Balenie mäsa, ovocia, zeleniny, balenie a strihanie kvetov , práca v pekárni, zemiakarní .
Dĺžka pobytu: všetky zmluvy sú na trvalý pracovný pomer, min. na 6-12 mesiacov.
Platy: od 6,31 GBP/hod. Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne.
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Veľkej Británie. Väčšinou ide o ubytovanie typu " Shared house" (4-5 izbové rodinné domy, kde budete mať vlastnú izbu, izby sú väčšinou 2-3 posteľové) . Ak sa vybaví práca pre pár, väčšinou býva spoločne v samostatnej izbe.
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená.
Termíny nástupov: počas celého roka, ak spĺňate naše podmienky, garantujeme Vám umiestnenie!
Doba vybavovania: od 1 do 4 týždňov - dostávame stále nové ponuky !

Práca v reštauráciách a hoteloch - pomocné a odborné práce

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí ovládajú anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, sú vyučení v odbore kuchár - čašník alebo majú záujem o pomocné práce v hoteloch a reštauráciách a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách je prax a referencie výhodou, ktoré pomôžu k rýchlejšiemu umiestneniu. Program umožňuje získať skúsenosti v hotelovom a reštauračnom priemysle a spoznať inú kultúru a spôsob života.

Jazyk: Je potrebná min. komunikatívna znalosť anglického jazyka; znalosť jazyka závisí od pracovnej pozície. Pozície, ktoré budú v priamom kontakte s verejnosťou, budú vyžadovať lepšiu znalosť jazyka. Žiadatelia s nižším stupňom a úrovňou jazyka čakajú na umiestnenie dlhšie alebo sa umiestňujú väčšinou na pomocné práce.
Vek: 18 - 45 rokov, umiestnime mužov, ženy, dostávame ponuky aj pre páry.
Pozície: kuchár, čašník, barman, chyžná, kuchynský personál, recepčný(á), nosič, šéfkuchár a manažment.
Platy: minimálny zárobok je od 6,31 GBP/ hod. Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne.
Ubytovanie, strava: poskytne zamestnávateľ, je potrebné počítať s jednoduchým ubytovaním. Niektorí zamestnávatelia zrážajú za ubytovanie a stravu poplatok 20-40 GBP týždenne. V zmluve budú upresnené podmienky.
Doba vybavovania: od 1 do 8 týždňov
Umiestňovanie: umiestňuje sa v celej Veľkej Británii (Anglicko, Wales, Škótsko) a Írsku. Umiestňuje sa od päťhviezdičkových hotelov až po rodinné bed and breakfast zariadenia, ako vo vidieckych, tak aj v mestských oblastiach.
Predchádzajúce skúsenosti: sú výhodou. Uprednostňovaní sú žiadatelia, ktorí majú predchádzajúcu skúsenosť v oblasti spoločného stravovania. Mladí a nekvalifikovaní uchádzači by mali rátať s umiestnením na pomocné práce.

2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku požiadame Vás mailom o zaslanie ďalších potrebných podkladov pre tento program - najmä fotografii , referencii, dokladov o vzdelaní a pod.
3. Po obdŕžaní mailu s podkladmi alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a začneme pracovať na Vašom umiestnení.
4. Po získaní pracovnej ponuky dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.

5. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Práca na farme - zber ovocia a zeleniny

Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú z menších obci a sú zvyknutí na ťažké práce na poli a vstávanie skoro ráno. Práca je fyzicky a psychicky náročná, pretože pracovník počas pracovného dňa musí zdvíhať debničky s ovocím a zeleninou a pracuje sa v akomkoľvek počasí. Niektorým pracovníkom môže byť ponúknutá aj iná práca, ako zbery, a to ďalšie práce, ktoré sa zvyknú vykonávať na farme (balič, vedúci skupiny...) Pracujete na hlavný pracovný pomer, max. 40 hodín týždenne. Zberači však nie sú platení za pobyt na farme, ale počas pracovných hodín musia splniť aj stanovené normy zamestnávateľa - ide o úkolovú prácu a výška Vašej mzdy závisí od rýchlosti a kvality Vašej práce.

Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať na farme!

Jazyk: nie je nutná znalosť anglického jazyka!
Vek: 18+ rokov, práca nielen pre študentov- umiestnime spoločné aj väčšie skupinky, mužov, ženy, páry ....
Požiadavky na uchádzačov: - nie je potrebná žiadna prax,
- schopní ťažkej fyzickej práce - zdvíhanie, oberanie ...
- pracovník je ochotný pracovať v akomkoľvek počasí, nie je alergický na prach
- schopnosť bývať v základnom type ubytovania
- priateľský /á/ a tolerantný (na farmách sú pracovnici rôznych národností)
- dobré správanie
Dĺžka pobytu: 12- 16 týždňov, ale niektorých pracovníkov môže zamestnávateľ požiadať aby zostali dlhšie.
Platy: - 6,31 GBP/h
- pracuje sa cca 40 h/týždenne
- pracovníci nie sú platení za účasť, ale len za odpracované hodiny, podložené výkonom
Ubytovanie, strava: Ubytovanie väčšinou zabezpečené v ubytovniach alebo karavanoch. Ubytovanie je veľmi jednoduché, ale zamestnávateľ poskytuje vybavenie, umožňujúce pohodlný pobyt za prijateľnú cenu. Býva sa v 4 až 6 lôžkových karavanoch alebo miestnych ubytovniach, kde od veľkosti izby závisí počet ubytovaných. K dispozícii sú spoločné kuchynské priestory ako aj pánske a dámske sociálne zariadenia v každej ubytovni.
- Stravu si pracovník hradí sám. Na farmách sa nachádzajú malé obchody, kde si môžu pracovníci zakúpiť potraviny a automaty na predaj pitia a jedla, práčovňa a sušiareň (na mince), zdravotné centrum v prípade ochorenia alebo úrazu
Termíny nástupov: Podľa ponuky.

Vyberáme z referencií

Dobrý deň.
Chcem Vás len informovať, že som sa v nedeľu vrátila z Korfu, kde som pracovala v hotely Miramare. Všetko je v poriadku, dostala som dohodnutú výplatu a aj nejaké prémie, cestu mi preplatili.

Ďakujem Vám veľmi pekne, že ste mi sprostredkovali túto prácu, bol to naozaj príjemný zážitok. Už sa teším na našu ďalšiu spoluprácu zase o rok.

S pozdravom,
Dorota Feketeová
čítaj viac >>>

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU

Navigačné menu

Získali sme:

TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265