Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


Pracovník/čka vo fabrike - AJ nie je podmienkou - práca vhodná aj pre páry!

Pozícia: Pracovník v závode
Lokalita: Veľká Británia a Severné Írsko
Plat: 6,95 GBP /hod
Nástupný termín: Nástupy každý týždeň
Náplň práce: Príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov. Konečné balenie hotových produktov a expedícia do maloobchodu.
Druh pracovného pomeru a dlžka pobytu: Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 6 mesiacov
Iné výhody ponúkané zamestnancom: Práca je vhodná aj pre páry a skupinky - momentálne aj bez jazykových znalostí!
Miesto práce : Severné Írsko
Požiadavky na zamestnanca : Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!
Ubytovanie: Je poskytnuté v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené. Izby sú 2 - 3 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom, chladnička. V domoch je zabezpečené vykurovanie počas zimnej sezóny. Poplatok za ubytovanie je 50 GBP na týždeň + cca 8-10 GBP poplatky za účty za energiu + je potrebné so sebou priniesť depozit 100 GBP, ktorý je vratný, pokiaľ pri odchode bude ubytovanie nepoškodené.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.
Doprava: Letecky alebo autobusom, hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 70 do 120 EUR, cena lístka od 71,7- 89,62 EUR . Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do VB. Ponúkame asistenciu pri vyhľadaní vhodného spojenie po celej Veľkej Británii.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv .
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook