Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk

Preskočiť menu

Pracovník v závodoch a fabrikách v Nemecku - výroba zmrzliny, šalátov, mäsových výrobkov

Pozícia: Pracovník v potravinárskom závode
Lokalita: Nemecko - okolie Hannoveru
Plat: 8,5 EUR /hod brutto
Nástupný termín: Nástupy každý týždeň
Náplň práce: Práca pri výrobnej linke, príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov. Konečné balenie hotových produktov a expedícia do maloobchodu.
Druh pracovného pomeru a dlžka pobytu: Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 3-6 mesiacov
Iné výhody ponúkané zamestnancom: Práca je vhodná aj pre páry a skupinky - momentálne len s komunikatívnou znalostou NJ!
Miesto práce: Nemecko - Hannover a okolie
Požiadavky na zamestnanca : Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón!
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 250 Eur/mesiac.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.
Doprava: Autobusom alebo vlastným autom, hradíte si sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca 100-120 EUR. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Nemecka.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv .
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU

Navigačné menu

Získali sme:

TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265