Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


Práca v sklade BM – Veľká Británia

Pozícia: Pracovník v distribučnom sklade
Lokalita: Veľká Británia - Anglicko – Liverpool
Plat:

Tréning - prvý týždeň je platený 6,95 GBP na hodinu.
Pondelok - piatok:
Denná/Poobedná smena: 6,95 GBP na hodinu,( 7,00 GBP po splnení­ normy 150 +)
Nočná smena: 6,95 GBP na hodinu ( 7,25 GBP po splnení­ normy 150 +)
Sobota / Nedeľa
6:00 - 19:00 - 7,00 GBP na hodinu ( 7,50 GBP/hod po splnení­ normy 150+)
17:00 - 06:00 - 7,25 GBP na hodinu ( 7,75GBP/hod po splnení­ normy 150+)

Mzdy sú uvedené v hrubom. Príplatky za nadčasy nie sú, hodinová mzda za nadčasy je rovnaká ako za základné hodiny.

Nástupný termín: Ihneď
Popis práce:

Ponúkame Vám dlhodobé zamestnanie v distribučnom sklade BM v blízkosti letiska v Liverpoole. Jedná sa o fyzicky náročnú prácu v teplom sklade.

Práca je vhodná pre mužov aj pre ženy a absolventov. Práca je fyzicky náročná vzhľadom na dosiahnutie požadovanej normy. Vyššie mzdy sú po dosiahnutí požadovanej normy. Práca v sklade zahŕňa opakované úkony a manipuláciu s krabicami /nakladanie tovaru do klietok. Pracuje sa s elektrickými vozíkmi LLOPT, na ktoré sa nakladá tovar a odváža sa na expedíciu v sklade.

Náplňou práce bude hlavne kontrola tovaru a skladových zásob, nakladanie tovaru ( knihy, oblečenie, hračky, kozmetika, riad) práca s elektrickými vozíkmi LLOPT, expedícia tovaru, práca s ručným skenerom, práca s PC - vkladanie dát, manipulácia s tovarom (od 2-25 kg), etiketovanie . Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu, flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygienu.

Dodatočné informácie: Na mieste sa nachádza jedáleň poskytujúca teplé a studené jedlá, nápoje a občerstvenie, rovnako ako parkovacie miesta pre pracovníkov. Výplaty sa vyplácajú týždenne na účet. Počas celej doby zamestnania Ste zdravotne poistení v zmysle zákonov Veľkej Británie. Taktiež spadáte do Daňového systému Veľkej Británie.
Jazykové požiadavky: Komunikatívna znalosť anglického jazyka (treba vedieť flexibilne odpovedať na otázky o sebe a porozumieť tréningu)
Pracovný úväzok: Týždenný pracovný úväzok je 37,5 hodín. K dispozícii sú nadčasy.
Dĺžka pracovného kontraktu: Minimálna doba kontraktu je 6 mesiacov. Je možnosť predĺženia kontraktu.
Výkon: Pracuje sa na výkon. Výkon sa vyhodnocuje vždy týždenne.
Tréning: Tréning zabezpečuje zamestnávateľ.
Prvá časť: Healt & Safety induction (bezpečnostné predpisy)
Druhá časť: Tréning na elektrickom paletovom vozíku (LLOP - low level order picker)
Tretia časť: AMT tréning - tréning na malom ručnom počitači
Štvrtá časť: Dokumentácia
Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch, jedná sa o 1-2 posteľové izby, v dome býva 5-8 ľudí (podľa počtu izieb). Domy sú vybavené štandardne (chladnička, práčka, sporák). Každý si musí zobrať so sebou spacák alebo inú prikrývku. Možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.
Poplatok za ubytovanie: zabezpečené ubytovanie v rodinných domoch, cena 55 GBP/týždeň. Po pricestovaní je potrebné uhradiť nájomné 110GBP / 2 týždne + admin. poplatok 130 GBP.
Strava: Stravu si zabezpečuje kandidát sám. K dispozícii sú v práci jedálne, kde si môže každý zamestnanec kúpiť jedlo.
Doprava: Cestuje sa letecky alebo autobusom. Cestovné náklady znáša kandidát. Cestuje sa letecky do Liverpoolu alebo Manchestru.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook