Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


Pracovník v závodoch a fabrikách v ČR

Vek 18-60 rokov, muži, ženy, páry!
Podmienky: práca na TPP , je možnosť pracovať aj brigádnicky. Turnusové voľno je po dohode so zamestnávateľom, väčšinou je jeden deň voľna v týždni. Pracuje sa aj cez sviatky, 12 hod. denne.
Požadované odborné znalosti: je to práca so zaškolením.
Popis práce:

Operátor výroby v sklárskom závode – osádzanie hliníkových líšt , tmelovanie, práca s veľkými kusmi skla, výroba izolačných dvojskiel a trojskiel . Produkcia skla vo voľných mierach, presných mierach, skiel opracovaných a ďalej zušľachtených.

Pracovník v pekárni – pomocné práce pri príprave pekarenských výrobkov – miesenie, potieranie, posýpanie, obsluha strojov, kontrola kvality.

Platové podmienky: 70 Kč/hod ( po zaškolení 75 Kč/hod) netto.
Ubytovanie: ZDARMA – zabezpečuje zamestnávateľ.
Nástup: Ihneď alebo dohodou
Doprava: zabezpečená firemným vozidlom (mikrobus, auto)
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook