Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


Pracovník/čka v distribučnom sklade Okado - Veľká Británia – Wolverhampton, okolie Birminghamu

Pozícia: Pracovník v distribučnom sklade
Lokalita: Veľká Británia - Wolverhampton
Plat:

6,95 GBP/h. Pracovný týždeň 37,5 hod, nadčasy možné.

Nástupný termín: Ihneď alebo dohodou
Popis práce:

Pre sklad hľadáme pracovníkov na prípravu tovaru na základe objednávok pre jednotlivé obchodné domy a veľkosklady. Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom. Medzi hlavné úlohy bude patriť: príprava a balenie alkoholu, cigariet, darčekových balení a predmetov. Tie budú prevažne ručne prenášané na palety a balené do krabíc. Práca taktiež zahŕňa triedenie, balenie, nakladanie a vykladanie tovaru podľa objednávky. Pri práci môžu byť používané aj ručné skenery a headsety. Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu, flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygienu.

Iné výhody: - zabezpečené ubytovanie za úhradu
- asistencia na mieste - vybavenie ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, 3 až 6 mesiacov
Miesto práce: Wolverhampton
Ubytovanie Zabezpečené za úhradu 55 GBP týždenne . Poplatok a depozit za ubytovanie hradíte pri príchode do UK správcovi ubytovania , ktorý je členom organizácií National Landlords Association a Residential Landlords Association, ktoré dohliadajú nad kvalitou poskytovaných ubytovacích služieb.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni v sklade.
Požiadavky na zamestnanca: - uchádzač musí byť samostatný a schopný pracovať s minimálnym dohľadom supervisora
- musí ovládať AJ na vyššej základnej úrovni (rozumieť pokynom)
Doprava: Letecky , hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 100 do 220 EUR. Pomôžeme s rezerváciou leteniek a cestovných lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Veľkej Británie. Odporučíme najvýhodnejšie spojenie po území Veľkej Británie. Vyzdvihnutie z letiska v UK manažérom spoločnosti. Doprava na ubytovanie.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.

4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook