Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk

Preskočiť menu

Skladník – práca v novom, najväčšom potravinárskom distribučnom sklade v Európe - okolie Londýna, Veľká Británia

Pozícia: Pracovník v sklade s potravinami
Lokalita: Veľká Británia - Anglicko – Reading
Plat: Od 8,66 – 11,82 GBP v hrubom /hod - pri splnení 100% normy, mzda podľa výkonu, preplácané nočné smeny, nadčasy, sviatky.
Pracovný týždeň 37,5 hod, nadčasy možné.
Nástupný termín: dohodou
Náplň práce:

Práca v teplom sklade, vhodná pre mužov aj ženy alebo páry, príprava tovaru podľa objednávok - picking - potraviny, drogéria, strava pre zvieratá. Práca je fyzicky náročná , výška mzdy je podložená výkonom. Vyššie mzdy sú po dosiahnutí požadovanej normy. Práca v sklade zahŕňa opakované úkony a manipuláciu s krabicami /nakladanie tovaru do klietok. Pracuje sa s elektrickými vozíkmi LLOPT, na ktoré sa nakladá tovar a odváža sa na expedíciu v sklade.

Hľadáme hlavne pracovníkov, ktorí spĺňajú základné podmienky - znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni a majú motiváciu pracovať.

Náplňou práce bude hlavne kontrola tovaru a skladových zásob, expedícia tovaru, práca s ručným skenerom, práca s PC - vkladanie dát, manipulácia s tovarom (od 2-25 kg), etiketovanie . Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení, udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku s ostatnými kolegami, tímovú spoluprácu, flexibilitu a udržiavanie čistoty pracoviska - hygienu.

Práca je na smeny - podľa objednávok možnosť pracovať aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky .

Počas tréningu /prvých pár týždňov/ pokiaľ nesplníte normu môže byť mzda nižšia - od 6,95 do 7,84 GBP.

Iné výhody: - zabezpečené ubytovanie zamestnávateľom , neskôr možnosť zabezpečiť si vlastné ubytovanie – pomoc realitného agenta.
- príplatky za nadčasy, víkendy a nočné smeny
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../
- práca na min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- poskytnutie pracovnej uniformy
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia na mieste – pomoc s vybavením ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry - vyzdvihnutie na letisku.
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, min. 6 mesiacov
Miesto práce: Okolie Londýna
Ubytovanie: Po príchode zabezpečené ubytovanie /cca za úhradu 55-75 GBP týždenne/. Neskôr pomoc realitného agenta s hľadaním vlastného ubytovania.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť stravovania v závodnej jedálni.
Požiadavky na zamestnanca: - uchádzač musí byť samostatný a schopný pracovať s minimálnym dohľadom supervízora.
- musí ovládať AJ na minimálne mierne pokročilej úrovni (čítať - písať)
Doprava: Letecky, hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 100 do 120 EUR . Pomôžeme s rezerváciou leteniek a cestovných lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Veľkej Británie. Odporučíme najvýhodnejšie spojenie po území Veľkej Británie. Vyzdvihnutie z letiska v UK manažérom spoločnosti. Doprava na ubytovanie.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU

Navigačné menu

Získali sme:

TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265