Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


Opatrovateľ/ka v domácnosti - Veľká Británia

Pozícia: Opatrovateľ/ka – starostlivosť o starých a chorých
Lokalita: Veľká Británia - Gloucestershire a okolie
Plat:

Training (zaškoľovanie) - prvý týždeň je platený 6,95 GBP na hodinu.
Shadowing (návšteva klientov v spoločnosti už zaškoleného pracovníka a sledovanie ho pri práci) – 6,95 GBP na hodinu

Care (starostlivosť o klientov) – 7,15 GBP na hodinu
Senior Care (odborná starostlivosť s certifikátom NVQ2/NVQ3) – 7,40 – 7,80 GBP
Supervisor (ktorý pracuje na získaní certifikátu NVQ3) – 8,00 GBP na hodinu
Senior Supervisor s NVQ3 – 9,00 GBP na hodinu

Mzdy sú uvedené v hrubom.

Nástupný termín: Ihneď
Popis práce:

Ponúkame Vám dlhodobé zamestnanie pre najväčšiu spoločnosť vo Veľkej Británii, ktorá poskytuje nie len opatrovateľské služby v domácnostiach starým a chorým pacientom , ale aj opatrovanie v Domovoch pre seniorov a chorých a dočasnú výpomoc v zdravotníckych zariadeniach.

So sídlom v Cheltenhame a s pôsobením po celom Midlands a Juhozápade UK, zabezpečuje priateľskú, vysoko kvalitnú domácu starostlivosť pre klientov, ktorí chcú zostať nezávislí tým, že žijú doma, ale potrebujú nejakú pomoc.

Opatrovateľská služba zahŕňa pomoc pri umývaní a obliekaní v dopoludňajších hodinách, výpomoc v čase obeda ale aj pomoc v noci.

Výpomoc dospelým , aj mentálne postihnutým pacientom.

Nie je to len o osobnej starostlivosti, ktorú klienti vyžadujú. Často je to výpomoc s každodennými úlohami. Môžete pomáhať pri príprave jedál a prácou v záhrade, počas prechádzky a nakupovania, sprevádzanie na stretnutia alebo len počas dňa vonku.

Je potrebné si uvedomiť, že na mzdu je nárok len za vykonanú prácu. Čas, nevyhnutne potrebný na dopravu od klienta ku klientovi nie je hradený.

Niektorí klienti budú potrebovať opatrovateľku len na 15 minút denne, ale niektorí až na 24 hodín denne.

Podmienkou je vlastniť VP sk.“B“ .

Dodatočné informácie: Pred nástupom do práce a odchodom do Veľkej Británie je pohovor cez Skype. Ak daným pohovorom uchádzač prejde a bude akceptovaný, zamestnávateľ hradí letenku, vyzdvihnutie z letiska a zaškolenia potrebné v danej práci. Výplaty sa vyplácajú týždenne na účet. Počas celej doby zamestnania ste zdravotne poistení v zmysle zákonov Veľkej Británie. Taktiež spadáte do daňového systému Veľkej Británie.
Jazykové požiadavky: Základná znalosť anglického jazyka (treba vedieť odpovedať na otázky o sebe a porozumieť tréningu)
Pracovný úväzok: Pracuje sa podľa dohody a potreby počas celých 7 dní v týždni.
Dĺžka pracovného kontraktu: Minimálna doba kontraktu je 6 mesiacov. Je možnosť predĺženia kontraktu.
Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch, jedná sa o 1-2 posteľové izby, v dome býva 5-8 ľudí (podľa počtu izieb). Domy sú vybavené štandardne (chladnička, práčka, sporák). Každý si musí zobrať so sebou alebo zakúpiť priamo na mieste vankúš, paplón. Možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.
Poplatok za ubytovanie: Zabezpečené ubytovanie je v rodinných domoch, cena 58,50 - 63,50 – 79,50 GBP/týždeň vrátane energií (elektrina, voda, vykurovanie, wifi pripojenie, TV).
Strava: Stravu si zabezpečuje kandidát sám.
Doprava: Cestuje sa letecky alebo autobusom. Náklady na letenku a dopravu na miesto ubytovania hradí zamestnávateľ.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky a uhradení admin. poplatku alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
3. Po podpísaní zmlúv a uhradení poplatku agentúre za asistenčné služby zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook