Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk

Preskočiť menu

Skladník – práca v distribučnom sklade Thurrock - Grays, v blízkosti Londýna, Veľká Británia

Pozícia: Pracovník v distribučnom sklade s potravinami
Lokalita: Veľká Británia - Anglicko – Londýn, časť Thurrock
Mzda: Od 8,00 – 13,38 GBP v hrubom /hod - mzda podľa výkonu, preplácané nočné zmeny, nadčasy, víkendy, sviatky.
Nástupný termín: dohodou
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer min. 6 mesiacov
Náplň práce:

Práca v teplom sklade, vhodná pre mužov aj ženy alebo páry, príprava tovaru podľa objednávok - picking - potraviny, drogéria.

Práca je fyzicky náročná , výška mzdy je podložená výkonom. Vyššie mzdy sú po dosiahnutí požadovanej normy. Práca v sklade zahŕňa opakované úkony a manipuláciu s krabicami /nakladanie tovaru do klietok. Pracuje sa s elektrickými vozíkmi LLOPT, na ktoré sa nakladá tovar a odváža sa na expedíciu v sklade. Príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C.

Hľadáme hlavne pracovníkov, ktorí spĺňajú základné podmienky - znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni a majú motiváciu pracovať.

Počas tréningu /prvých pár týždňov/ pokiaľ nesplníte normu môže byť mzda nižšia - od 7,50 GBP.

Iné výhody: - zabezpečené ubytovanie zamestnávateľom , neskôr možnosť zabezpečiť si vlastné ubytovanie – pomoc realitného agenta.
- príplatky za nadčasy, víkendy a nočné smeny
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../
- práca na min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- poskytnutie pracovnej uniformy
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
Ubytovanie: Po príchode zabezpečené ubytovanie / za úhradu 70 GBP týždenne/. Neskôr pomoc realitného agenta s hľadaním vlastného ubytovania.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť stravovania v závodnej jedálni.
Požiadavky na zamestnanca: - uchádzač musí byť samostatný a schopný pracovať s minimálnym dohľadom supervízora.
- musí ovládať AJ na minimálne mierne pokročilej úrovni (čítať - písať)
Doprava: Letecky, hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 70 do 120 EUR . Pomôžeme s rezerváciou leteniek a cestovných lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Veľkej Británie. Odporučíme najvýhodnejšie spojenie po území Veľkej Británie. Vyzdvihnutie z letiska v UK manažérom spoločnosti. Doprava na ubytovanie.
Postup v prípade záujmu o túto ponuku: 1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia-on-line.php
2. Riaďte sa pokynmi, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní prihlášky - skompletizujte všetky požadované podklady a dopošlite ich mailom alebo doneste osobne.
3. Po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dokončíme registráciu, dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a poskytneme podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním poskytneme aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU

Navigačné menu

Získali sme:

TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265