Aleko - Pracovná Agentúra, Práca a Brigády v zahraničí, Práca-Info.sk


Preskočiť menu


On-line registrácia - pracovné pobyty

  1. Osobné, kontaktné údaje
  2. Vzdelanie, pracovné skúsenosti
  3. Cudzie jazyky
  4. Údaje o hľadanom zamestnaní
  5. Iné
  6. Potvrdenie údajov

Milý/á uchádzač/ka o zamestnanie,
Ak máte skutočne záujem pracovať v zahraničí , prvým krokom, ktorý je potrebný na to, aby sme Vám mohli sprostredkovať zamestnanie podľa Vašich predstáv, je registrácia do databázy ALEKO agency, s.r.o.

Zaregistrovať sa môžete on-line na tejto stránke. Táto registrácia je záväzná , po odoslaní údajov začneme hneď pracovať na umiestnení a bude Vám ponúknuté pracovné miesto.

Denne nás kontaktujú naši klienti a zamestnávatelia s novými pracovnými ponukami zo všetkých odvetví. Majú požiadavky na kandidátov s praxou aj bez praxe, s jazykovými znalosťami i bez znalosti cudzieho jazyka. Nie je neobvykle, že klient chce predstaviť vhodného kandidáta okamžite. V takom prípade ponuku nedáme na stránku ale kontaktujeme našich zaregistrovaných kandidátov, o ktorých máme kompletné informácie o ich pracovných skúsenostiach a požiadavkách. Preto Vaše šance na novú prácu v zahraničí zvýšite a urýchlite tým, že sa čo najskôr zaregistrujete a poskytnete nám informácie o Vašej osobe čo najskôr. A už zajtra nás môže kontaktovať Váš perspektívny zamestnávateľ s ponukou, vhodnou práve pre Vás!

Ak ste sa ešte nerozhodli alebo len zvažujete prácu v zahraničí - pre otázky k pracovným programom použite, prosím, kontaktný formulár v sekcii Kontakt.

Prosíme o kompletné vyplnenie on-line prihlášky, môžete používať aj diakritiku (mäkčene, dlžne).

Osobné, kontaktné údaje

Poznámka - zvýraznené položky sú povinné.

slobodný/á    ženatý/vydatá    rozvedený/á

(môžete uviesť len jeden údaj - buď číslo OP alebo pasu)
Áno Nie

Prehlásenie: Tento súhlas dávam v zmysle § 7 ods. 2 zákona č.428/2002 Z. z. Týmto dávam súhlas spoločnosti Aleko agency, s.r.o. na spracovanie všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise a v prihláške za účelom obstarania pracovného pobytu . Vyhradzujem si právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Na www.praca-info.sk som si podrobne preštudoval/a podmienky.


Súrne hľadáme

Aktuálne ponuky EU


Navigačné menu

Získali sme:TOP 10
Najlepší výberový proces 2009 podľa hodnotení uchádzačov
v prieskume RecruitRank
v kategórii Personálne agentúry

Kontaktujte nás:

Prešov
tel: 051/38 11 098
mobil: 0907 515 265

facebook