Bisnode certifikát

Spoločnosť ALEKO agency, s.r.o. získala certifikát Bisnode a stala sa tak preverenou spoločnosťou najvyšších kvalít.


Spoločnosť získala ocenenie Bisnode - Hodnotenie dôveryhodnosti A, ktoré udeľuje spoločnosť Bisnode v spolupráci s Hospodárskymi novinami spoločnostiam, ktoré patria do vysoko exkluzívnej skupiny spoločnosti v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria ekonomického hodnotenia.
 

Informácie o certifikáte Bisnode

 
Ocenenie A je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Vďaka medzinárodnému presahu je vhodnou voľbou pre firmy s obchodnými partnermi nielen zo Slovenska a ČR, ale aj celej Európy. Ocenenie môžu získať len spoločnosti hospodáriace so ziskom.

Vydáva sa v troch stupňoch: A, AA a AAA. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné výrobky alebo služby. Prísne kritériá ratingu zaručujú exkluzivitu spoločností, ktoré môžu ocenenie získať a potvrdiť tak svoju silnú pozíciu na trhu. Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 10 % ekonomických subjektov pôsobiacich na Slovensku.  
Pre viac informácii o ALEKO agency navštívte www.praca-info.sk  a sledujte náš Facebook https://www.facebook.com/alekoagency