Možnosti spolupráce

Personálne agentúry a zamestnávatelia

Počas  svojho viac ako 20-ročného  pôsobenia na trhu s prácou  agentúra Aleko agency   vybudovala  pevné postavenie na medzinárodnom trhu. Vzhľadom k veľkému dopytu zahraničných partnerov o nové pracovné sily aktívne spolupracujeme s personálnymi  agentúrami a zamestnávateľmi v rámci Slovenskej,  Českej republiky a krajín EÚ.
Spoluprácou s nami rozšírite svoje pracovné ponuky o nové a perspektívne príležitosti.
Našim uchádzačom ponúkame pracovné príležitosti najmä v krajinách EÚ v logistike, hotelierstve, stavebníctve, potravinárstve a v rôznych výrobných odvetviach, dopravných spoločnostiach,  na farmách  a inde. Disponujeme rozsiahlou databázou vhodných kandidátov s praxou aj bez praxe, so znalosťou anglického, nemeckého, francúzskeho, talianskeho, ruského a iných jazykov.
Vďaka neustále sa rozvíjajúcemu záujmu Slovákov, Čechov a iných EU národností o prácu v zahraničí je  pre nás  potešením nadviazať novú spoluprácu s partnermi a zamestnávateľmi zo zahraničia, ktorí hľadajú vhodných kandidátov na obsadenie voľných pracovných miest.
 Detailné informácie o možnostiach spolupráce vám radi predstavíme individuálne, preto neváhajte a kontaktujte nás emailom: aleko@praca-info.sk