Práca v reštauráciách a hoteloch - pomocné a odborné práce

Práca v reštauráciách a hoteloch - pomocné a odborné práce

 

Všeobecné informácie

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí ovládajú anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, sú vyučení v odbore kuchár - čašník alebo majú záujem o pomocné práce v hoteloch a reštauráciách a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách je prax a referencie výhodou, ktoré pomôžu k rýchlejšiemu umiestneniu. Program umožňuje získať skúsenosti v hotelovom a reštauračnom priemysle a spoznať inú kultúru a spôsob života.

Denne nám pribúdajú nové pozície. Umiestňujeme len uchádzačov, ktorí sú registrovaní v Aleku a majú vybavený settled status.

 
Jazyk: Je potrebná min. komunikatívna znalosť anglického jazyka; znalosť jazyka závisí od pracovnej pozície. Pozície, ktoré budú v priamom kontakte s verejnosťou, budú vyžadovať lepšiu znalosť jazyka. Žiadatelia s nižším stupňom a úrovňou jazyka čakajú na umiestnenie dlhšie alebo sa umiestňujú väčšinou na pomocné práce.
Vek: 18 - 45 rokov, umiestnime mužov, ženy, dostávame ponuky aj pre páry.
Pozície: kuchár, čašník, barman, chyžná, kuchynský personál, recepčný(á), nosič, šéfkuchár a manažment.
Dĺžka pobytu: všetky zmluvy sú na trvalý pracovný pomer, min. na 6-12 mesiacov.
Platy: od cca 1600 GBP/mesačne ( cca 1840 Eur/brutto/mesačne ). Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne.
Ubytovanie, strava: poskytne zamestnávateľ, je potrebné počítať s jednoduchým ubytovaním. Niektorí zamestnávatelia zrážajú za ubytovanie a stravu poplatok 20-40 GBP týždenne. V zmluve budú upresnené podmienky.
Termíny nástupov: počas celého roka, ak spĺňate naše podmienky, garantujeme Vám umiestnenie!
Doba vybavovania: od 1 do 8 týždňov
Umiestňovanie: umiestňuje sa v celej Veľkej Británii (Anglicko, Wales, Škótsko) a Írsku. Umiestňuje sa od päťhviezdičkových hotelov až po rodinné bed and breakfast zariadenia, ako vo vidieckych, tak aj v mestských oblastiach.
Predchádzajúce skúsenosti: sú výhodou. Uprednostňovaní sú žiadatelia, ktorí majú predchádzajúcu skúsenosť v oblasti spoločného stravovania. Mladí a nekvalifikovaní uchádzači by mali rátať s umiestnením na pomocné práce.
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
   
Postup v prípade záujmu o túto ponuku:
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky  požiadame Vás mailom o zaslanie ďalších potrebných podkladov pre tento program - najmä fotografii , referencii, dokladov o vzdelaní a pod.
3. Po obdŕžaní mailu s podkladmi alebo pri osobnej návšteve dokončime registráciu a začneme pracovať na Vašom umiestnení.
4. Po získaní pracovnej ponuky dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.

5. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdržíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.