Práca v skladoch vo Veľkej Británii

Práca v skladoch vo Veľkej BritániiVšeobecné informácie

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí neovládajú anglický jazyk alebo majú len základy AJ, majú záujem o manuálnu prácu a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách prax nie je podmienkou, po nástupe do zamestnania každý nový zamestnanec prejde školením. Denne nám pribúdajú nové pozície. Umiestňujeme len uchádzačov, ktorí sú registrovaní v Aleku a majú vybavený settled status.
 
Jazyk: min. základy až komunikatívna znalosť - pre-intermediate až intermediate.
Vek: 18-60 rokov, ponuka pre mužov, ženy, páry, skupinky
Náplň práce: Jedná sa o prácu v skladoch s rôznym sortimentom, väčšinou distribučné , potravinárske alebo textilné sklady. Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom.
Náplňou práce v potravinárskych  skladoch je hlavne kontrola tovaru a skladových zásob, manipulácia s krabicami /nakladanie tovaru do klietok, práca s elektrickými vozíkmi LLOPT, expedícia tovaru, práca s ručným skenerom, práca s PC - vkladanie dát, manipulácia s tovarom (od 2-25 kg), etiketovanie. Práca je na zmeny - podľa objednávok možnosť pracovať aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky .

Náplňou práce v skladoch s textilom je práca s tovarom - domácimi potrebami, elektronikou , kusovým textilom a oblečením ako tričká, džínsy, spodná bielizeň a pod - distribúcia katalógového tovaru, príjem tovaru, príprava tovaru na ďalšiu expedíciu, práca s ručnými skenermi. Zhromažďovanie objednávok z katalógu na základe písomnej objednávky. Balenie tovaru podľa príslušnej objednávky a zadelenie pre konkrétneho odberateľa, kontrola skladu.
Dĺžka pobytu: min. 3- 6 mesiacov
Platy: od cca 1600- 1800  GBP/mesačne ( cca od 1840  Eur/brutto/mesačne ). Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne. Mzda podložená výkonom, preplácané nočné zmeny, nadčasy, sviatky.
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Veľkej Británie v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 50-70 GBP/týždeň.
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená. Možnosť stravovania v závodnej jedálni.
Termíny nástupov: Ihneď - každý deň dostávame nové ponuky.
Doba vybavovania: Od 3 dní do 1 týždňa
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
   
Postup v prípade záujmu o túto ponuku:
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky predstavíme  Vám aktuálnu pracovnú ponuku  a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv .
3. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.