Sklady - pomocné práce

Sklady - pomocné práce


Všeobecné informácie

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí majú komunikatívnu znalosť NJ, RJ alebo AJ,  majú záujem o manuálnu prácu a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách prax nie je podmienkou, po nástupe do zamestnania každý nový zamestnanec prejde školením.

 
Jazyk: Postačujúce základy NJ alebo RJ, AJ
Vek: 18 - 55 rokov, umiestnime mužov, ženy, páry, skupinky
Náplň práce: Jedná sa o prácu v skladoch s rôznym sortimentom, väčšinou distribučné , potravinárske alebo textilné sklady. Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom.
Náplňou práce v potravinárskych  skladoch je hlavne kontrola tovaru a skladových zásob, manipulácia s krabicami /nakladanie tovaru do klietok, práca s elektrickými vozíkmi LLOPT, expedícia tovaru, práca s ručným skenerom, práca s PC - vkladanie dát, manipulácia s tovarom (od 2-25 kg), etiketovanie. Práca je na zmeny - podľa objednávok možnosť pracovať aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky .

Náplňou práce v textilných skladoch   je práca s kusovým textilom a oblečením ako tričká, džínsy, spodná bielizeň a pod - distribúcia katalógového tovaru, príjem tovaru, príprava tovaru na ďalšiu expedíciu, práca s ručnými skenermi. Zhromažďovanie objednávok z katalógu na základe písomnej objednávky. Balenie tovaru podľa príslušnej objednávky a zadelenie pre konkrétneho odberateľa, kontrola skladu..
Dĺžka pobytu: všetky zmluvy sú na trvalý pracovný pomer, min. na 6-12 mesiacov.
Platy: od 14 Eur/hod,  brutto mesačná mzda od 2100 EUR . Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, možné nadčasy a práca cez víkend. Príplatky za nadčasy 25 až 50%.
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 285-300 Eur/mesiac.
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená
Termíny nástupov: Podľa požiadavky zamestnávateľa - priebežne
Doba vybavovania: Od 3 dní do 1 týždňa po akceptácii
Umiestňovanie: umiestňuje sa v celom Nemecku. Umiestnenie záleží aj od toho, ako dôsledne pripravíte životopis /registračnú prihlášku / a aké pracovné skúsenosti uvediete. Na základe životopisu ste umiestňovaný, preto aj keď nie je potrebná prax, zamestnávateľ uprednostní uchádzača, ktorý podrobne a úhľadne rozpíše v životopise svoje predchádzajúce pracovné skúsenosti a dá si záležať na príprave dokumentov.
Doprava: vlastným autom alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
   
Postup v prípade záujmu o túto ponuku:
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky  Vám  predstavíme aktuálnu pracovnú ponuku  a dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
3. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdržíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.