Závody, fabriky, skleníky, sklady - pomocné práce

Závody, fabriky, skleníky, sklady - pomocné práce


Všeobecné informácie

Ponuky sú vhodné pre uchádzačov, ktorí majú len základy NJ alebo AJ, majú záujem o manuálnu prácu a uprednostňujú dlhodobé pobyty v zahraničí. Pri týchto ponukách prax nie je podmienkou, po nástupe do zamestnania každý nový zamestnanec prejde školením.

Umiestňujeme len uchádzačov, ktorí sú registrovaní v Aleku.
 
Jazyk: Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka by malá byť na komunikatívnej úrovni.
Vek: 18 - 50 rokov, umiestnime mužov, ženy, páry, skupinky.
Pozície: Práca v hydinových závodoch , závodoch na výrobu plastov,   práca v skleníkoch - sadenie rastlín do črepníkov, strihanie, orezávanie, zavlažovanie, príprava na expedíciu, príprava a vyskladnenie tovaru podľa objednávky,  práca v rôznych textilných skladoch, skladoch s elektronikou,  potravinárskych skladoch.
Dĺžka pobytu: všetky zmluvy sú na trvalý pracovný pomer, min. na 6-12 mesiacov.
Platy: Cca od 8-12 Eur/hod brutto. Väčšinou sa pracuje 40 hod týždenne, ale v prípade potreby sa pracuje aj viac ako 8 hod denne.
Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Holandska v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 70-85 Eur/týždenne.
Strava: zabezpečujete si sami, nie je hradená
Termíny nástupov: Podľa požiadavky zamestnávateľa - priebežne
Doba vybavovania: Od 3 dní do 1 týždňa po akceptácii
Umiestňovanie: umiestňuje sa v celom Holandsku. Umiestnenie záleží aj od toho, ako dôsledne pripravíte životopis /registračnú prihlášku / a aké pracovné skúsenosti uvediete. Na základe životopisu ste umiestňovaný, preto aj keď nie je potrebná prax, zamestnávateľ uprednostní uchádzača, ktorý podrobne a úhľadne rozpíše v životopise svoje predchádzajúce pracovné skúsenosti a dá si záležať na príprave dokumentov.
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
   
Postup v prípade záujmu o túto ponuku:
1. Zaregistrujte sa on-line - kliknutím na tento link: http://www.praca-info.sk/registracia
2. Po obdŕžaní registračnej prihlášky   začneme pracovať na Vašom umiestnení.
3. Po získaní pracovnej ponuky dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv.
4. Po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.